понеділок, 6 жовтня 2014 р.

27.09.2014 Ми провели "День туризму"

Всесвітній день туризму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків між народами різних країн.
Розвитку туризму сприяло вдале геополітичне положення України. В давнину нашу  країну щороку відвідувала значна кількість іноземних купців, які, приїжджаючи додому, розносили славу про Україну, про її багаті ресурси, гостинний народ та цікаві традиції, тим самим приваблюючи все більше охочих побувати в Україні.

Зі здобуттям Україною незалежності починається новий період розвитку туризму. За кілька років становище індустрії туризму почало змінюватися. Нині Україна має значний потенціал для розвитку туристичної індустрії. Створена значна кількість природоохоронних територій. Швидкими темпами розвивається сільський зелений туризм, основне завдання якого полягає у відпочинку туристів від міського шуму та метушні, ознайомленні з історико-культурними пам’ятками та місцевими звичаями та традиціям

І ми разом з дітьми його провели дуже цікаво.
Отже, поспілкувавшись з дітьми та пошукавши в бібліотеці інформацію чим нам зайнятись на день туризму, вирішили провести його активно та позмагатись.
Діти були дуже задоволені та відзначенні  солодкими призами.

Немає коментарів:

Дописати коментар